Подписаться:
Поиск по сайту:
Считаете ли вы обязательным отделить власть от бизнеса
Евроатлантическая интеграция
Независимость СМИ   ::   Коррупция   ::   Экономика   ::   Терроризм

14-10-2011 08:16:40
Козаченко: «Понад 30 % суб’єктів малого бізнесу були вимушені перейти у тінь через неспроможність витримати фіскальний тиск і забезпечити вимоги, що передбачає новий Податковий кодекс.Признает даже ручная Рада Предпринимателей при КМУ
Затримка щодо прийняття законопроекту №8521 має надзвичайно негативний вплив на бізнес-середовище у країні. Про це у ході засідання економічної ради УСПП заявив голова Ради підприємців при КМУ Леонід Козаченко . «Понад 30 % суб’єктів малого бізнесу були вимушені перейти у тінь через неспроможність витримати фіскальний тиск і забезпечити вимоги, що передбачає новий Податковий кодекс. Останні рейтинги України за умовами ведення бізнесу виділяють фактор важкого податкового законодавства», - додав експерт.

За його словами, не лише малий, але й великий бізнес, а також самі податківці мають труднощі із розумінням і трактуванням податкового закону.
Окрім цієї проблеми, на думку Л.Козаченка, гостро стоїть питання фінансування бізнесу у цілому. «Вивчаючи досвід країн-сусідів, хотілося б привести у приклад Росію, де активно впроваджується технологія бізнес-інкубаторів. Велика кількість приміщень ВПК, які стоять без роботи, здаються у безкоштовну оренду малим та середнім підприємствам для сприяння і пришвидшення їх розвитку. В Україні таких приміщень більш ніж достатньо. Ми повинні на загальнонаціональному рівні пожвавити динаміку діалогу між владою та бізнесом у напрямку запозичення корисних технологій та шляхів подолання проблем», - констатував Л.Козаченко.
Нагадаємо, 13 жовтня 2011 року Економічна рада громадських об’єднань і асоціацій промисловців, підприємців і роботодавців УСПП розглядала законопроект №8521 про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб’єктів малого підприємництва, підготовлений профільним комітетом ВРУ до другого читання, яке заплановано на 20 жовтня поточного року.

Посмотреть все новости

укр eng
Партнеры

MSZ 

Institute of Mass Information
 

http://www.diamatik.org/index_old.htm

 

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

"Зеркало недели"

"Україна і світ сьогодні"

 

 

 

 

 

© Copyright c 2002-2007"Диаматик" www.diamatik.org,
Все права защищены. При любом использовании материалов сайта гиперссылка нa www.diamatik.org обязательна.
Программирование
Абрис-ком
Портал 'Громадський прост_р' : Civic Space Internet
Portal